Periler Diyarı Nevşehir’de 2017 yılında restoran ve kafe olarak faaliyetlerimize başladık. Bu zaman zarfında siz değerli misafirlerimizin farklılıkları, arzuları ve mutluluklarını gözlemleyerek her zaman sizlere en mükemmeli sunmak istedik. Bu tecrübeler doğrultusunda Dünya’nın varoluşunu simgeleyen ve evrendeki sonsuz düzen ve kusursuz simetrinin sembolü olan Yaşam Çiçeğinden esinlenerek Sonsuz Mutluluk Sloganı ile oluşturduğumuz NeMS markasını 2021 yılında sizlerin hizmetine sunduk.

Sizleri ağırladığımız mekanlarımızı tasarlarken, evrenin mükemmel düzeni ve simetrisini göz önüne aldık. Evrenin bir ruhu olduğuna inanan bizler, sizlerin birlikteliklerine veya yalnızlıklarına sonsuz mutluluk vermek amacı ile mekanlarımıza ruh katmaya çalıştık.

Menümüzü oluştururken, evrenin doğallığından yola çıkarak Yöresel ve Dünya mutfağının sonsuz lezzetlerini, yaşamın kaynağı olan sudan ilham alarak içeceklerimizi özenle seçtik. Lezzetlerimizi hazırlarken, yaşayan her varlık her şeyin en mükemmeline layıktır düşüncesi ile en kaliteli ve doğal malzemeleri sizler için seçerek ruhuna ve tabiatına uygun bir şekilde,kendimize özgü sunumlar hazırladık.

Ulaşabildiği her noktanın ruhuna uygun mekân ve lezzetleri ile sizlerin beğenisine çıkmayı planlayan NeMS, anın kıymetini bilen siz değerli misafirlerimiz için;

Sonsuz Mutluluklar diler.

 

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR